Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Jeśli chcesz kupić kolczyki z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.cyrkonie.com.pl.

Stylowym podarunkiem dla każdej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby świetnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja brylantu

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe parametry optyczne. Mienią się pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Ich wygląd doskonale przypomina drogocenne brylanty, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Na rynku znajdziemy także zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez użycie różnych domieszek można uzyskać następujące kolory: szafirowy, pomarańczowy, zielony, orzechowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te piękne ozdoby są mocne i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek oraz łańcuszków. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wariantach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często zamawiają klasyczne kolczyki, jak również te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.