Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Dowiedz się więcej o ofercie dostawcy motoreduktorów na ultrarobotics.pl.

Powszechne wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]